SENTETİK DEMİROKSİT PİGMENTLER

Demir Oksit Kırmızı Demir Oksit Kırmızı İNCELE
Demir Oksit Kırmızı

Demir Oksit kırmızı tonları sarıdan berrak açık maviye kadar değişir. Demir Oksit Kırmızı, renklendirme gücü ve renk tutarlılığı açısından olağanüstü kaliteye sahiptir.

Demiroksit Sarı Demiroksit Sarı İNCELE
Demiroksit Sarı

Demir Oksit Sarı genellikle iğne benzeri taneli bir yapıya sahiptir. Ek olarak, kırmızı pigmentler ve benzerlerinden daha düşük termal stabiliteye sahiptirler.

Demir Oksit Kahverengi Demir Oksit Kahverengi İNCELE
Demir Oksit Kahverengi

İron Oxide Brown orantılı olarak demir oksit kırmızı, sarı ve siyah ile karıştırılır, karıştırma oranına bağlı olarak çok açık kahverengi veya neredeyse siyah renk tonu elde edilebilir.

Demir Oksit Siyah Demir Oksit Siyah İNCELE
Demir Oksit Siyah

Demir oksit siyah ürünlerinin kombinasyonu 5330 ve 720 model numaralarına sahiptir. Saklanma gücü ve renklendirme gücü çok yüksektir, ışığa ve atmosfere çok kararlıdırlar ve tümdemir oksit serisi ürünler gibi iyi renk tutarlılığı ve stabilitesi sağlarlar.

Demir Oksit Yeşil Demir Oksit Yeşil İNCELE
Demir Oksit Yeşil

Demir oksit yeşili (Fe2O3 · H2O) çok kararlı kimyasal özelliklere sahip kimyasal bir üründür ve yaygın olarak kullanılmaktadır.

Demir Oksit Mavi Demir Oksit Mavi İNCELE
Demir Oksit Mavi

Ana bileşen olarak mavi demir oksit manyetit, manyetit kimyasal bileşimi Fe3O4 oksit kristal ekseni, kristal spp. Demir mavisi yüksek renklendirme gücüne, iyi ışık direncine, zayıf alkali direncine ve yüksek ısı direncine sahiptir.